Sen – jóga

Byli jsme na návštěvě u tety v jejich domě. Neměl žádné obvodové stěny a lidé jím volně procházeli. Povídali si spolu – po dvou, po třech, po hloučcích, hodně lidí. Každého zajímala nějaká cesta k poznání / vědění, různé okruhy.
Mé tělo bylo jemné, jen částečně hmotné, jako z nějaké lehké ohebné látky – jako ze vzduchu, energie.. nebo jako z vodního živlu – je to pocit jako z osvěžující vody plné čistoty. Bíle zářilo. Bylo to velmi radostné. Nikde ztuhlost. Cvičila jsem ásany – hlavně uttánásanu, pozici čápa, kterou jsem si vždy přála naučit se. Bylo to blažené, měla jsem velkou radost, jak toto jemné tělo dokáže bez jakékoli ztuhlosti nebo napětí cokoli. A probudila jsem rozcvičená a zrelaxovaná, jako bych jógu skutečně fyzicky cvičila 🙂 To bylo dobře, protože ten den jsem se pak k józe dostala až večer.
O józe se mi moc často zdává, mám ji moc ráda. Sny jsou pořád stejné, na téma dokonalé pozice, jež jdou zacvičit lehounce a je to moc pozitivní a osvobozující, ohebnost, čistota, světlo, blaženost, odpočatost, které se přenesou do bdělého stavu.
.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.